Riccardo Daniel: veiksmes stāsts

Par cienītājiem Formula 1 Austrālijas vadītāja numuru 1, un daļa nacionālo varoni, lai pārliecinātos, uz ilgu laiku būs Marks Vēbers. Lai gan Marks beidzot nepaspēja uzvarēt vismaz vienu čempiona titulu, viņš apskaužamu stabilitāti iepriecināja savus fanus saņemt uz pjedestāla, un dažreiz ieguva Grand Prix.

Vēl viens Austrālijas pilots no F1 - Daniel Riccardo - vēl nevar lepoties ar tik daudz balvas, kā viņa slavenais tautietis, bet viņa sacīkšu karjeru pilnā sparā, kas nozīmē, ka tā ir pilnībā atkarīga attieksmi braucējs. Ironiski, ka tas tika aizstāts ar Daniel Marks Vēbers komandā Red Bull, kad tā nolēma nodarboties ar profesionālo sportu.

Performing amatieru līmenī

Pirmie sacīkšu automašīnām, kas sēdēja aiz riteņa Rikardo Daniel kļuva par regulāru karti. Jau deviņus gadus vecs zēns brauca pa apli ar saviem vienaudžiem, un tad sapratu, ka ātrgaitas trase - tas ir viņa aicinājums.

Pēc sešpadsmit, Daniel piedalījās vietējā Formula Ford čempionātā, taču nevienā no trim rasēm nespēj nopelnīt kredītus. Neskatoties uz to, Austrālijas ieguva tiesības izteikties Āzijas Formula BMW čempionātā, kur viņš ieguva savu pirmo uzvaru motosportā. Kopā čempionātā, Daniel Riccardo ieguva 231 punktus un ierindojās trešajā vietā starp visiem vadītājiem. Vēl divas sezonas pavadīja Austrālijas Formula Renault, kur viņš aizstāvēja RP Motorsport komandas krāsas. Starp citu, šīs sērijas sacīkšu līdzās Riccardo izmēģina citu nākotnes dalībnieks F1 - Finn Valteri Botass.

Formula 3

2008. Riccardo Daniel Carlin Motorsport komanda ieņēma uzaicinājumu un pārcēlās uz britu Formula 3. Austrālijas diezgan veiksmīgi debitēja pie ķēdes Nirnbergā, uzvarēja finālā sestajā vietā. Tad sekoja virkne gala tribīnes, kas ļauj pilotam Carlin uzvarēja čempionātā ar 89 punktu pārsvaru pār tuvāko pretinieku. Tā kā dienas izrādēm šajā čempionātā vēl Austrālija, David Brebema, Riccardo Daniel viņš kļuva par pirmo pārstāvis Zaļo kontinentu, kas ieguva nosaukumu.

ar formulu 1

Galvenais sacensības čempionātā, Daniel aicināja Christian Horner - Red Bull Racing komandas boss. Riccardo sākotnēji ar citu debitants kalpoja kā testa piloti, bet pēc veiksmīgā snieguma Austrālijas braucēja bērna Toro Rosso, viņam piedāvāja pastāvīgu vietu kā izmēģinājuma RBR, aizstājot komanda viņa tautietis Marks Vēbers. Jāatzīmē, ka pēc šīs pārgrupēšanās starp augstākajiem vadītājiem F1 ir kļuvis tikko Daniel Riccardo. Austrālijas Augstums - 180 cm.

zvaigzni №1 komandā tajā laikā, protams, bija Vācu pilots Sebastians Fetels, bet Austrālijas debija varētu nosaukt par veiksmīgu. Viņš uzreiz kļuva par otro pēc mājām Grand Prix, neskatoties uz nepilnīgu tehniski auto izlases 2014 gadā. Kopumā, Ricardo pavadīja pārliecinoša debijas sezonu ar RBR, guva trīs uzvaras un septiņas reizes uz pjedestāla. Kā rezultātā - trešā vieta čempionātā un daudz pozitīvas atsauksmes no cienījamiem avtoizdany. Jo čempionātā 2015 Austrālijas braucējs parādījās ar jaunu komandas biedru (krievu Daniils Kvjats), un kā daļu no iet cauri grūti laiki Red Bull notika astotā galīgo vietu. Gadu vēlāk, 2016. čempionātā, Austrālijas varēja atkārtot savu labāko sasniegumu, un veikt trešo vietu sezonas. Jāatzīmē, ka šajā čempionātā Ricardo tikai vienu reizi izvirzīts virs viņa galvas uzvarētāju kausa Grand Prix.